Platby

Přijímáme několik bezpečných platebních metod

bank

BANKOVNÍ DRÁT

Po dokončení platby se zobrazí stránka s potvrzením objednávky s kódem IBAN (International Bank Account Number) a BIC (SWIFT). Obdržíte také potvrzovací e-mail obsahující informace potřebné k provedení převodu. Jako důvod platby prosím uveďte číslo Vaší objednávky.
paypal

PAYPAL

Přijímáme také platby přes PayPal, široce používanou a bezpečnou online platební metodu. Během procesu platby vyberte možnost PayPal a budete přesměrováni na stránku PayPal, kde dokončíte platbu. Pokud máte PayPal účet, přihlásíte se přímo a budete moci provést platbu. Pokud nemáte PayPal účet, stále budete mít možnost platit kreditní kartou přes PayPal.

Po potvrzení platby bude vaše objednávka zpracována.

Doručovací adresa zadaná v objednávce se musí nutně shodovat s dodací adresou na Paypal; jinak nebude doručení možné.

ALIPAY

ALIPAY

Alipay je široce používaná mobilní platební platforma v Číně provozovaná společností Alibaba Group.

Chcete-li používat Alipay, postupujte podle následujících kroků:

  1. Během procesu platby na našem webu vyberte jako způsob platby Alipay. Budete přesměrováni na zabezpečenou platební stránku Alipay.
  2. Pro ověření platby postupujte podle pokynů uvedených na stránce pokladny Alipay. Mohou vás požádat o zadání potvrzovacího kódu nebo poskytnutí dalších podrobností k dokončení transakce.
  3. Po potvrzení platby na Alipay budete přesměrováni na naše stránky, kde obdržíte potvrzení objednávky a platební údaje.
wechat

WeChat

WeChat Pay je mobilní platební systém vyvinutý společností Tencent, která stojí za aplikací pro zasílání zpráv WeChat.

WeChat Pay umožňuje zákazníkům provádět platby rychle a pohodlně pomocí jejich účtů WeChat.

Chcete-li používat službu WeChat Pay, postupujte takto:

  1. Během procesu platby vyberte WeChat Pay jako způsob platby; obdržíte jedinečný QR kód představující částku k zaplacení.
  2. Jakmile otevřete aplikaci WeChat na svém mobilním zařízení, budete muset naskenovat QR kód pomocí vestavěné funkce skenování a potvrdit platbu zadáním vaší autentizační metody (například PIN nebo otisk prstu).
  3. Po potvrzení transakce a po převodu finančních prostředků bude vaše objednávka zpracována a odeslána v souladu s podmínkami.
paypal visa mastercard amex escrowpay dhl fedex paypost ems express
Top